Sotsiaalministeeriumi kaudu eraldatakse 2019. aastal homo- ja sooideoloogilise propaganda eestvedajatena tuntud Eesti LGBT Ühingule, Eesti Inimõiguste Keskusele ja portaali Feministeerium haldavale MTÜ-le Oma Tuba kokku ligi 250 000 eurot toetust, vahendab portaal Objektiiv.

Täpsemalt on otsustatud eraldada Eesti LGBT Ühingu tegevuse toetamiseks 96 000 eurot, Eesti Inimõiguste Keskuse tegevuse toetamiseks 92 010 eurot ja MTÜ Oma Tuba tegevuse toetamiseks 60 000 eurot.

Sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks juhi ja portaali Objektiiv toimetaja Varro Vooglaiu sõnul on see kõnekas näide maksumaksjate raha süstemaatilisest ja põhimõtteliselt kuritegelikust kanaliseerimisest vasakliberaalseks ideoloogiliseks propagandaks.

"Niisugust ülevoolavat rahastust silmas pidades ei ole liialdus öelda, et Eesti LGBT Ühing tegutseb sisuliselt sotsiaalministeeriumi koosseisuvälise osakonnana," toonitas Vooglaid ja lisas, et selline võltskodanikuühenduste poputamine tuleks viivitamatult ära lõpetada.

Loe lähemalt siit.

© Meie Kirik