Konservatiivsel kristlikul veebilehel Meie Kirik täitus 1. juunil kaheteistkümnes tegevusaasta. "Meie sooviks on vahendada uudis- ja arvamuslugusid ning teoloogilisi artikleid, mis aitaksid orienteeruda kaasaja kireval usu- ja kirikumaastikul, mõista selgemini Kristuse kiriku missiooni selles maailmas ja süvendada kristlikku usku," kirjutas veebilehe toimetus aastal 2007 lugejate ette astudes.

Portaali peatoimetaja Veiko Vihuri sõnul on konservatiivset kristlikku platvormi endiselt vaja – nii puhtvaimuliku sõnumi vahendamiseks kui ka ühiskondlike teemade käsitlemiseks kristlikust vaatenurgast.

"Võime üha selgemini näha, kuidas liberaalsuse ja konservatiivsuse vaheline eraldusjoon läbib ka kirikuid. Konfessionaalsed erimeelsused pole mõistagi kuhugi kadunud, ent ka kristlased seisavad valiku ees, kas jääda traditsiooniliste väärtuste juurde või võtta omaks nn progressiivsed väärtused ja minna kaasa praegu läänes domineeriva vooluga," leiab Veiko Vihuri.

Võrguaadressil www.meiekirik.ee tegutses väljaanne aastatel 2007–2015. Alates 1. juunist 2015 asume uuel aadressil: www.meiekirik.net. Vanal veebiaadressil asunud leht kahjuks enam kättesaadav pole, osa seal ilmunud materjalist on aja jooksul taasavaldatud praegusel lehel.

Uus veebileht jätkab jõudumööda tegevust, kajastades katoolsest ja konservatiivsest vaatevinklist kiriku- ja ühiskonnaelu sündmusi nii kodumaal kui laias maailmas.